Nie wiesz od czego zacząć?

Kliknij w poniższy link i sprawdź z czym na początek warto zapoznać się w tym blogu.

Poznaj blog TobiaszMalinski.pl

wtorek, 30 sierpnia 2011

Małe zmiany

Dzisiaj postanowiłem dokonać małych zmian w designie bloga, ponieważ okazało się, że wcześniejszy wygląd nie przypadł do gustu Wam, drodzy użytkownicy. Otrzymałem sygnały, z których jasno wynikało, że zestawienie jasnej czcionki z ciemnym tłem utrudnia korzystanie z bloga, po prostu oczy męczą się podczas czytania tekstu. Później przeczytałem maila kolejnego użytkownika, który również zwrócił uwagę na ciemne tło i ogólne drażniące działanie kolorystyki bloga. Blog, który prowadzę jest dla Was, dlatego powinno Wam się z niego miło korzystać. Mam nadzieję, że wprowadzone zmiany przypadną do gustu wszystkim odwiedzającym. 

7 komentarzy:

MM pisze...

Zdecydowanie zmiana na lepsze. Super!

Student pisze...

O to mi chodziło ;)

Tobiasz Maliński pisze...

Ufff, kamień z serca ;)

www.nolifestyle.com pisze...

Może jakaś interpretacja ostatnich wydarzeń związanych z kursem Serenity?
Pozdrawiam

Tobiasz Maliński pisze...

Sam byłem zdziwiony tymi obrotami na akcjach Serenity. Pamiętam, że rekord wynosił 7 mln zł. 14 mln zł to było przegięcie, tym bardziej że spadki miały miejsce w końcówce sesji, więcej w komunikacie spółki:

http://newconnect.pl/index.php?page=1045&ph_main_content_start=show&ncc_index=SRT&id=21131&id_tr=1

Anonimowy pisze...

hej co możesz na szybko powiedziec o nowym raporcie NFI MIDAS? pozdrawiam ciepło

Tobiasz Maliński pisze...

Chodzi Ci o skonsolidowany raport półroczny? Jedna traksakcja rzuca się w oczy już w bilansie (wzrost wartości niematerialnych i prawnych) oraz w rachunku przepływów pieniężnych (wydatki na nabycie inwestycji), którą był zakup kolejnego pakietu akcji spółki zależnej Mobyland. Poza tym odbyła się emisja akcji, z której pieniądze poszły pewnie na zakup Mobylandu.

Zachowawczo podchodziłbym do entuzjazmu krążącego wokół strategii rozwoju spółek należących do Solorza-Żaka. Czytałem, że przejęcie Polkomtela będzie trochę piątą wodą po kisielu jeśli Solorz nie zrealizuje swojej strategii inwestycyjenj. Częstotliwości LTE są perspektywiczne, z tym się zgadzam, ale.....czy od razu ludzie przerzucą się w Polsce na bardzo szybki internet? Ciekawa sprawa. Ja nie do końca rozumiem branżę telekomunikacyjną, dlatego się nią szczegółowo nie zajmuję :).