Nie wiesz od czego zacząć?

Kliknij w poniższy link i sprawdź z czym na początek warto zapoznać się w tym blogu.

Poznaj blog TobiaszMalinski.pl

środa, 3 sierpnia 2011

Od bloggera do milionera, czyli GPW widziana oczami polskich bloggerów giełdowych

Tegoroczne wakacje okazują się być bardziej pracowite niż przypuszczałem. Napisałem jedną książkę, która ukaże się w trzecim tygodniu sierpnia, a teraz wspólnie z kilkoma innymi bloggerami wpadliśmy na pomysł stworzenia darmowego e-booka poświęconego właśnie giełdzie. E-book nosi tytuł "Od bloggera do milionera, czyli GPW widziana oczami polskich bloggerów giełdowych". Książka ma objętość 50 stron i zawiera kilka wywiadów, które przeprowadziłem z moimi kolegami po fachu.

W każdym wywiadzie zadawałem podobne pytania każdemu rozmówcy, aby poznać różne podejścia do kontrowersyjnych tematów związanych z inwestycjami giełdowymi. W ostatnim rozdziale podsumowałem wszystkie wnioski. Ja pełnię w książce rolę narratora, która jakby nie było jest efektem wspólnej pracy następujących bloggerów: Bartka Szymy, Bartka Zielińskiego, Pawła Reichelta, Marka Marciwnoskiego, Zbigniewa Stawickiego, Radka Chodkowskiego oraz Adama Nowaka.

E-book został udostępniony za darmo, dlatego zachęcam wszystkich czytelników tego bloga do zapoznania się z tą broszurką. Wspólnie z pozostałymi autorami uważamy, że można się z niej wiele nauczyć. Wszystkie komentarze są mile widziane.

4 komentarze:

MM pisze...

Przebrnąłem do końca i muszę przyznać że trochę trudno było wytrwać.

Broń boże nie dlatego że nie interesująca pozycja. Po prostu od jakiegoś czasu wszystkie blogi autorów przepytanych przez Ciebie goszczą na moim monitorze i zdążyłem część odpowiedzi poznać w praktyce codziennej.

Co innego jak ktoś dopiero szuka osób i blogów które o inwestycjach traktują. Wtedy pozycja jak najbardziej idealna na dobry początek.

Tak więc Polecam tego ebooka, szczególnie takim osobom.

Longterm pisze...

Witam, świetna robota. Gratuluje wspaniałego pomysłu. Czytałem z zapartym tchem bo sam jestem blogerem. Bardzo dziękuje i zapraszam do odwiedzin u mnie:)

http://longterm.bblog.pl

Tobiasz Maliński pisze...

Dziękuję za komentarze, miło jest widzieć, że nasza praca nie poszła na marne :)

Student pisze...

Witam
Bardzo ciekawa inicjatywa i równie ciekawy jej efekt. Dobrze się czyta i można spojrzeć na pewne kwestie z innej perspektywy.
Pozdrawiam
i przy okazji zapraszam do siebie ;)
Finanse Studenta