Nie wiesz od czego zacząć?

Kliknij w poniższy link i sprawdź z czym na początek warto zapoznać się w tym blogu.

Poznaj blog TobiaszMalinski.pl

czwartek, 8 września 2011

Którą spółkę wybrać? Nicolas Games, City Interactive czy CD Projekt Red?

Niniejsza prezetnacja jest prezentacją podsumowującą perypetie spółek działających w branży gier komputerowych. Każdą z tych spółek omówiłem dokładnie w osobnych klipach video, natomiast w tym, podsumuję wszystkie dotychczasowe informacje. Opowiem też o czymś, o czym nie wspominałem przy okazji analizy poszczególnych spółek, a co jest bardzo ważnym czynnikiem wpływającycm na działalność każdej z nich.

Zawartość klipu:

0:00 - 0:39 - która spółka produkująca gry komputerowe jest warta uwagi?

1:30 - 2:26 - porównanie kondycji finansowej spółek z branży gier komputerowych.

2:27 - 6:44 - branża gier komputerowych, a branża biotechnologiczna; ryzyko pojawienia się "piranii finansowych".

6:45 - 7:57 - City Interactive vs CD Projekt RED.

7:58 - 8:22 - a co z Nicolas Games?

8:23 - 10:46 - która spółka jest wobec tego najciekawsza?


 
Informacje zawarte w tej książce pozwolą Ci samodzielnie podejmować decyzje inwestycyjne, dzięki czemu będziesz mógł skutecznie chronić kapitał podczas kryzysów finansowych. Więcej....1 komentarz:

Moje Kreski pisze...

Dobrze się składa że akurat interesuje się nieco tą branżą i obserwuje wszystkie trzy spółki i tutaj popieram - CIA jest zdecydowanie bardziej perspektywiczna. Potencjał rynku smartfonów jest bardzo głęboki, nawet nie wykorzystany w połowie - wg mnie jedna z najlepszych branż na najbliższe lata. Filmy na dvd/blue ray czeka pewnie los taki jak wypożyczalni filmów - powoli będzie się zmniejszał. Już teraz w niektórych laptopach nie instaluje się w ogóle odtwarzaczy płyt a podejrzewam że to jest już taki trend i on się utrzyma - także tylko ludzie z kinami domowymi zostają, nie wiem jak duży jest rynek ludzi którzy chcą płacić 50-100zl za film. Ostatnio kumpel mi pokazał na swoim smartfonie gre pokroju Diablo, grafika normalnie taka że kopara opada :) Nie dziwne że ludzie to kupują - a kosztowało 5zł ! CIA wins :)