Nie wiesz od czego zacząć?

Kliknij w poniższy link i sprawdź z czym na początek warto zapoznać się w tym blogu.

Poznaj blog TobiaszMalinski.pl

niedziela, 11 września 2011

Pozytywne zaskoczenie

Witajcie. Od początku tego tygodnia dzienne odsłony mojego bloga biją rekordy i są najwyższe od momentu jego założenia, czyli listopada 2011 roku. Gdy w niedzielę, 4.09.2011, zobaczyłem statystyki bloga, byłem bardzo zdziwiony zaistniałą sytuacją - oczywiście w sensie pozytywnym. Odsłony osiągnęły poziom prawie 1 tysiąca, co na razie uważam za duże osiągnięcie. Zerknąłem do źródła odwiedzin i okazało się, że znaczną część ruchu kierował na moją stronę i kieruje nadal blog mojego znajomego, blogującego pod pseudonimem Longin Terminowski - Longterm.

Longin wpadł na pomysł stworzenia rankingu polskich bloggerów niezależnych oczywiście zajmujących się tematyką giełdową. Ku mojemu dużemu zdziwieniu zostałem zamieszczony na drugim miejscu, tuż po Zbigniewie Stawickim, znanym ze skuteczności swojej niekonwencjonalnej stretegii inwestycyjnej. Longin uzasadnił swój wybór następującymi słowami:


Bardzo pracowity, niezwykle skromny i obdarzony naprawdę ogromną wiedzą z zakresu analizy fundamentalnej gracz. Jest autorem znakomitych e-Booków, które gorąco polecam.

Muszę przyznać, że powyższe słowa sprawiły mi nie lada przyjemność. Zanim uruchomiłem ten blog, prowadziłem blog poświęcony innym zagadnieniom, który nawet po roku nie cieszył się nawet w połowie taką popularnością jak blog TobiaszMalinski.pl. Dowodzi to wysokiej wartości i przystępności informacji przeze mnie publikowanych. Dziękuję Longinowi za tak ogromne wyróżnienie - choć jest ono wyłącznie subiektywne - musi być w nim widocznie przynajmniej trochę prawdy :).

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Blog już jest, a listopada 2011 roku jeszcze nie ma Pozdrawiam. zuza