Nie wiesz od czego zacząć?

Kliknij w poniższy link i sprawdź z czym na początek warto zapoznać się w tym blogu.

Poznaj blog TobiaszMalinski.pl

środa, 16 listopada 2011

Od bloggera do milionera, czyli GPW widziana oczyma polskich bloggerów giełdowych - aktualizacja

Jakiś czas temu autor bloga Moje Kreski napisał do mnie mail, w którym stwierdził, że w pierwotnej wersji ebooka Od bloggera do milionera.... wystąpiła pomyłka i nastąpiło przypisanie autorstwa tego bloga Pawłowi Reicheltowi. Oczywiście pomyłka została już usunięta i ukazała się zaktualizowana wersja ebooka, w której to autor bloga Moje Kreski odpowiedział na zadane mu pytania. Przepraszam za zamieszanie :).

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Witam Panie Tobiaszu. Chciałbym zapytać o Pańską opinię na temat obecnej sytuacji GTC. Czy to już tanio, czy będzie jeszcze taniej? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Tobiasz Maliński pisze...

Spółka tanieje i to coraz bardziej (C/WK na poziomie 0,5). Nie wykluczone, że w obliczu dalszych spadków będzie jeszcze taniej. Można kupować na przykład już teraz, ale nie za cały kapitał tylko za jego część, a resztę akcji dokupić ewntualnie podczas dalszych spadków :).

Anonimowy pisze...

Witam Pana

Czy mozna prosic o komentarz dotyczacy spolki Wielton Sa

Na podstawie raportow z i wskaznikow z bankier.pl i obecnej ceny spolka wydaje sie byc interesujacym obiektem rozpatrywania inwestycyjnego

Pozdrawiam

Czytelnik Aleksander

Tobiasz Maliński pisze...

Na podstawie wyników finansowych dostarczonych przez portal Gielda.onet.pl nie można powiedzieć, że jest to ciekawa spółka pod względem inwestycyjnym. Od roku 2007 obserowany jest regularny spadek przychodów ze sprzedaży, a spółka w ostatnich trzech latach ponosiła straty na różnych poziomach wyników finansowych. Dopiero w drugim kwartale 2011 w porównaniu do II kwartału 2010 nastąpił wzrost sprzedaży, ale co z tego jak marża zysku netto wynosi poniżej 1%. Nie wiem jakie są perspektywy rozwoju rynku naczep różnego rodzaju, ale póki co wynikami finansowymi spółka nie powala.

Anonimowy pisze...

Panie pisz pan coś, bo kurz siada na blogu:)

Tobiasz Maliński pisze...

Cóż, jestem teraz w trakcie pisania trzeciej książki, ale wrzucę coś za nie długo, bo trafiłem na ciekawego newsa :)