Nie wiesz od czego zacząć?

Kliknij w poniższy link i sprawdź z czym na początek warto zapoznać się w tym blogu.

Poznaj blog TobiaszMalinski.pl

piątek, 9 marca 2012

Ogólnopolskie Badanie Inwestorów - erotyka i seks, a inwestycje giełdowe

Witajcie :). Być może dziwicie się cóż to za Ogólnopolskie Badanie Inwestorów (OBI), o którym jeszcze nic nie słychać....Otóż, na początku tego roku wpadliśmy wspólnie z Bartkiem Szymą, autorem bloga LazyShare na pomysł przeprowadzenia nietypowego, anonimowego badania ankietowego, dotyczącego wpływu życia erotycznego inwestorów na inwestycje giełdowe i odwrotnie - chcemy się też dowiedzieć, czy inwestycje giełdowe mają wpływ na życie erotyczne. Do realizacji pomysłu przystąpiliśmy właśnie teraz i przygotowaliśmy krótką, anonimową ankietę składającą się z 17 pytań, która bada wybrane obszary życia erotycznego oraz inwestycyjnego respondentów. Ankieta dostępna jest tutaj.

Skąd w ogóle taki pomysł? Trudno powiedzieć - to jest chyba tak, że jak się za dużo myśli to potem dziwne rzeczy przychodzą do głowy, ale gdyby nie dziwne na pierwszy rzut oka pomysły to nie dowiedzielibyśmy się już nie jednej ciekawej rzeczy.

Gorąco zachęcam do wypełnienia tej ankiety, bo wspólnie z Bartkiem sądzimy, że jej wyniki mogą być bardzo ciekawe. Planujemy wspólnie zebrać co najmniej odpowiedzi od 200 respondentów i myślimy, że z Waszą pomocą na pewno to się uda. Przypominam, że ankieta jest w pełni anonimowa i jeśli podoba Wam się ta inicjatywa, zachęcam do poinformowania o niej znajomych. Wyniki ankiety będą opublikowane nie tylko na blogu Bartka i moim, ale pewnie i w Equity Magazine....być może nawet w jakimś liczącym się portalu finansowym? Wszystko się okaże już niebawem.


Podobał Ci się ten post? Podziel się nim ze znajomymi :)

4 komentarze:

Robert Galewski pisze...

Zaiste dziwna ankieta, ale przecież już w szkole nauczyciele dzwonią do rodziców, jeśli dziecko wymyśla genialne pomysły na biznes. Zmierzam do tego, że dziwne pomysły okazują się często trafione.

Tobiasz Maliński pisze...

Póki co już całkiem sporo osób wypełniło ankietę :). Oby tak dalej...

bankes pisze...

Mam wrażenie że to ankieta, troszkę dla zabicia czasu. Choć jestem ciekaw jej wyników.

Tobiasz Maliński pisze...

Dla zbicia czasu nie - po prostu szalony pomysł ludzi ciekawych świata ;)