Nie wiesz od czego zacząć?

Kliknij w poniższy link i sprawdź z czym na początek warto zapoznać się w tym blogu.

Poznaj blog TobiaszMalinski.pl

niedziela, 15 kwietnia 2012

W radiu Kontestacja

Dzisiaj ukazał się w internetowym radiu Kontestacja, krótki wywiad ze mną, który tak naprawdę przybrał formę prezentacji szkolenia giełdowego, które organizuję 13 maja we Wrocławiu wspólnie z Andrzejem Burzyńskim. Nagrania można posłuchać bezpośrednio na stronie radia Kontestacja jako dodatek do audycji Andrzeja. Prezentacja rozpoczyna się od 17:25  i trwa do 21:50. Miłego słuchania :).


PS. Jeśli chcesz nauczyć się, podobnie jak ja, jak pozyskiwać informacje z niestadardowych źródeł na temat swoich inwestycji, zajrzyj tutaj.

Podobał Ci się ten post? Podziel się nim ze znajomymi :)

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Niezle jak slysze takie ubijanie ludzi na kase to mi sie scyzoryk odrazu otwiera w kieszeni- ty masz ludzi za idiotów-chcesz ich szkolic jak zarabiac pieniadze na gieldzie, skoro posiadasz taka wiedze to po co robisz szkolenia skoro fortune mozesz zbic sam na gpw - a nie zebrac ze szkolen zeby zarobic kilka zl, nie masz wstydu prosto w oczy kłamać! - nie dajcie się naciągać takim ludziom i podobnym.

Tobiasz Maliński pisze...

Po czym wnosisz, że oszukuję? Moją wiedzę możesz zweryfikować zapoznając się z analizami opublikowanymi w blogu, choć nie jest to cała wiedza, którą dysponuję. Nikogo na siłę na szkolenie nie namawiam, tylko ludzi zachęcam, jeśli nie chcesz brać w nim udziału to po prostu nie bierz :).

Anonimowy pisze...

Dla mnie weryfikacją jest stan konta, czemu posiadając taką niby wiedzę nie siedzisz na dużych pieniądzach tylko robisz szkolenia? - o to cała weryfikacja, ja się Ciebie nie będe pytał ani sprawdzał wiedzy z finansów, księgowości - rozumiem szkolenia dla księgowych, analityków ale nie szkolenia dla graczy giełdowych inwestorów, kto w to wierzy że na takim szkoleniu dowie się jak zarabiać pieniądze jest w błędzie, jedyną drogą do zarobienia pieniędzy jest ciężka praca tylko nie bezmyślna - o to jedyna prawda jak można osiągnąć coś

Robert Galewski pisze...

@Anonimowy
Nie rozumiem Twojego agresywnego tonu. Sam kupiłem jedną książkę Tobiasza, bo uznałem, że inne na razie nie są mi potrzebne i nikt nie gania za mną, że "muszę kupić inne książki". Na giełdzie nie zbije się pieniędzy "od tak" z dnia na dzień. Poza tym odpowiedź lepiej, dlaczego w księgarniach są takie książki, jak "Inteligentny Inwestor", czy "Zwykłe akcje, niezwykłe zyski", skoro ich autorzy zbili prawdziwe majątki? Poza tym są przecież blogi, darmowe poradniki, fora...

Tobiasz Maliński pisze...

To życzymy w takim razie powodzenia w tej ciężkiej i nie bezmyślnej pracy :)

Anonimowy pisze...

A ja życze powodzenia w naganianiu ludzi na szkolenia jak poznać sposób na zarabianie pienieðzy:)

forex pisze...

Moje gratulacje.