Nie wiesz od czego zacząć?

Kliknij w poniższy link i sprawdź z czym na początek warto zapoznać się w tym blogu.

Poznaj blog TobiaszMalinski.pl

Opinie czytelników


"Świetna książka o inwestowaniu na podstawie analizy fundamentalnej - napisana zrozumiałym nawet dla początkującego inwestora językiem. Polecam"

bez podpisu

"Również odniosłem wrażenie jakby autor pisał o mnie w początkowym rozdziale :) Książka jest rewelacyjna, napisana prostym językiem, konkretna i praktyczna".

 Tomasz Cieśla

"Kupiłem książkę z nadzieją ,że nauczy mnie podstaw analizowania spółek i rozsądnego inwestowania, i nie zawiodłem się :) Książka jest bardzo dobrze i pomyślanie napisana, z licznymi przykładami z rodzimego rynku, dzięki czemu każdy...I Ty możesz zostać W.Buffetem :) Powodzenia A".

Arnua

"Książka jest rewelacyjna. Konkretnie i przejrzyście napisana, a jej największą zaleta jest możliwość zastosowania zawartej w niej wiedzy w polskich realiach".

bez podpisu

"Jeszcze jej czytać nie skończyłem,a już uważam ją za jedną z najlepszych pozycji polskich autorów, wypowiadających się na temat rynku kapitałowego. Dlaczego??? Tobiasz opiera swoją wiedzę na bardzo kompetentnych lekturach (choć dla mnie jeszcze paru brakuje;)) i własnych badaniach! Młody inwestorze sam jesteś odpowiedzialny za swoje decyzje. Nie znajdziesz książki która powie jak,gdzie i w co inwestować. Tobiasz Maliński prezentuje myślenie,wiec uważam,że książka powinna się znaleźć u inwestorów rozpoczynających swoją przygodę, jak i starych wyjadaczy, by nie zapomnieli że przyszłością jest "Myślenie" o przyszłości. Dzięki i Peace V. Polecam również Adamów Zarembe i Jagielnickiego. Maciej Ornowski"

Maciej Ornowski, doradca handlowy, "finansowy,prawny do nie dawna" Instalacje sanitarne i techniki grzewcze

"Czytając początkowe rozdziały tej książki miałem wrażenie jakby autor pisał o mnie ;) Bardzo dobrze napisana, zrozumiałym i prostym językiem. Odnosi się do polskich realiów, co jest dużym plusem".

Michał, Wdrożeniowiec IT

"Jeszcze czytam. Jak na razie książka jest OK. Mam jedną uwagę. W książce są tabele z analizami autora i autor oznacza dane na które warto zwrócić uwagę, ale niestety tabele są czarno białe, a autor piszę zaznaczyłem na czerwono..., zielona czcionka .... itd... Pozdrawiam"

bez podpisu

"Bardzo dobra książka. Tak jak napisałem autorowi "jestem pod wrażeniem". Oprócz tego jest porównanie strategii różnych guru inwestycyjnych jak Buffet, Lynch czy Robert Kiyosaki. Polecam".

Paweł Reichelt, Technik Informatyk

"Ciekawa książka. Polecam dla osób, które poszukują swojej drogi do wyboru wartościowych spółek oraz osób które doskonalą metody oceny ich stanu finansowo - organizacyjnego. Autor opracował własną metodę wyboru i oceny spółek na podstawie analizy fundamentalnej bazując na metodach W. Buffetta, Lyncha. Analizy oparte są o faktyczne dane pochodzące z prospektów emisyjnych spółek notowanych na GPW. Każdy czytelnik książki nie powinien mieć zatem problemów z zaadoptowaniem tych metod do oceny innych spółek, które sam będzie w przyszłości analizował".

Rafał Mytych


"Dobry eBook, ciekawe podejście do tematu, kilka rzeczy już zastosowałem – trafione w czasie, mam nadzieję".

Krzysztof, 50 lat, medyk

"Bardzo ciekawa. Bardzo pomocna".

Władysław, 70 lat, emeryt


"eBook mi się podoba, nie żałuję wydanych na niego pieniędzy, dobra i fachowa wiedza otwierająca oczy na wiele ważnych aspektów w świecie inwestycji. Choć jeszcze nie skończyłem czytania to już wiem, że to był trafiony zakup, dziękuję i pozdrawiam!"

Sławomir

"Książka konkretna, pisana prostym jasnym językiem, ciekawa, dobrze się czyta. Serdecznie polecam tym, którzy pragną poszerzyć wiedzę z inwestowania."

Robert