Nie wiesz od czego zacząć?

Kliknij w poniższy link i sprawdź z czym na początek warto zapoznać się w tym blogu.

Poznaj blog TobiaszMalinski.pl

Partnerzy
Zaradni.pl
Equity Magazine jest darmowym i bardzo wartościowym magazynem inwestycyjno-finansowym. Jako jeden z jego redaktorów, udzielam się na jego łamach. Zachęcam do lektury :).

Portal Zaradni.pl jest miejscem, w którym można znaleźć mnóstwo porad z dowolnej dziedziny tematycznej. Ja publikuję w nim swoje porady dotyczące finansów oraz inwestowania. Dostępne są one w formie audiowizualnej oraz tekstowej. Skupiam się przede wszystkim na zagadnieniach podstawowych takich jak wybór dobrego maklera lub wypełnienia PITu 38. Zapraszam więc do portalu Zaradni.pl.
Jest to nowy portal finansowy, traktujący o analizie technicznej oraz fundamentalnej. Prowadzony jest w formie przypominającej blog. Posiada interesujących redaktorów i jest dość dynamicznie rozwijającym się przedsięwzięciem. Można tu znaleźć również informacje o inwestycjach alternatywnych - metalach szlachetnych - oraz skład portfeli inwestycyjnych redaktorów.

 Polskie-Akcje.pl
Jest to serwis prowadzony przez autora książki Ceny akcji, w którym można znaleźć analizy techniczne ceny akcji spółek notowanych na GPW. Znajduje się też tutaj baza artykułów edukacyjnych. Miałem zaszczyt udzielać wywiadu po napisaniu książki Dlaczego Twój makler wolałby, żebyś TEGO nie wiedział? właśnie Wiktorowi na łamach serwisu Polskie-Akcje.pl.